Home

Αυστηρός γκολφ Δενδρόκηπος την 7η θεση κατεκτησε η μαρια στολη έγκλημα Ελαφριά Μικρός

ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ.gr | Εξαιρετικές εμφανίσεις και πολύ καλά πλασαρίσματα στους  τελικούς του ευρωπαϊκού αεροβικής
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ.gr | Εξαιρετικές εμφανίσεις και πολύ καλά πλασαρίσματα στους τελικούς του ευρωπαϊκού αεροβικής

Χρυσή» η Ελληνίδα Άννα Μαρία Τριφύλλη στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα πυγμαχίας  EUBC Schoolgirls 2021 - Action In Sports Cyprus
Χρυσή» η Ελληνίδα Άννα Μαρία Τριφύλλη στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα πυγμαχίας EUBC Schoolgirls 2021 - Action In Sports Cyprus

Α.Σ. Καράτε "ΟΔΥΣΣΕΑΣ" (Karate Club ''ODYSSEAS'') | Peristérion

Black Belt Shotokan Κarate Igoumenitsas | Igoumenítsa

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ "ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ"

Μας προσπέρασε η Μάλτα, πέσαμε από την κορυφή/Η τελική κατάταξη στους ΑΜΚΕ  | Kerkida.net
Μας προσπέρασε η Μάλτα, πέσαμε από την κορυφή/Η τελική κατάταξη στους ΑΜΚΕ | Kerkida.net

Αθηναϊκό Πρακτορείο Ειδήσεων - Μακεδονικό Πρακτορείο Ειδήσεων: mobile

Πρώτη θέση στα κορίτσια ο ΟΦΗ στο Πανελλήνιο Στίβου Κ16 | Neakriti

Super εμφανίσεις από τους μικρούς αθλητές και αθλήτριες του Αρίωνα

Χάλκινο μετάλλιο για την Εθνική Ανσάμπλ στις κορδέλες – μπάλες |  zarpanews.gr
Χάλκινο μετάλλιο για την Εθνική Ανσάμπλ στις κορδέλες – μπάλες | zarpanews.gr

Στην κατηγορία των Ανδρών -74 κιλών ο ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΪΛΕΖΟΥΔΗΣ κατέκτησε την  Πρώτη Θέση (Ένωσης Ταεκβοντό Νοτίου Ελλάδος) | TVthrakiotiS
Στην κατηγορία των Ανδρών -74 κιλών ο ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΪΛΕΖΟΥΔΗΣ κατέκτησε την Πρώτη Θέση (Ένωσης Ταεκβοντό Νοτίου Ελλάδος) | TVthrakiotiS

Δύο χάλκινα μετάλλια κατέκτησε η Ελλάδα στο Ευρωπαϊκό της Τιφλίδας –  Πειραϊκό Κύμα
Δύο χάλκινα μετάλλια κατέκτησε η Ελλάδα στο Ευρωπαϊκό της Τιφλίδας – Πειραϊκό Κύμα

Ιστορικό μετάλλιο στην Άρση Βαρών σε πάγκο για την Κύπρο: Αργυρό μετάλλιο η  Μαρία Μάρκου στο Παγκόσμιο Κύπελλο της Τιφλίδας - Action In Sports Cyprus
Ιστορικό μετάλλιο στην Άρση Βαρών σε πάγκο για την Κύπρο: Αργυρό μετάλλιο η Μαρία Μάρκου στο Παγκόσμιο Κύπελλο της Τιφλίδας - Action In Sports Cyprus

Σημαντικές επιτυχίες περιλάμβανε και... - Aiolos Petroupolis | Facebook

Με δύο μετάλλια και γεμάτη εμπειρίες επέστρεψε η εθνική από το Ευρωπαϊκό  Κ20 - www.ertsports.gr

Tέσσερα μετάλλια για την Ελλάδα στους Ευρωπαϊκούς Αγώνες | ThessNews

Λάμψη των Ελλήνων καρατέκα στο Ευρωπαϊκων Εφήβων - Sports - Μαχητικά  Αθλήματα | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6
Λάμψη των Ελλήνων καρατέκα στο Ευρωπαϊκων Εφήβων - Sports - Μαχητικά Αθλήματα | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6

Μαρία Στρατουδάκη: 3 χρυσά μετάλλια και 2 ρεκόρ Ευρώπης στην άρση βαρών -  Σπορ - Η Βραδυνή
Μαρία Στρατουδάκη: 3 χρυσά μετάλλια και 2 ρεκόρ Ευρώπης στην άρση βαρών - Σπορ - Η Βραδυνή

Φλώρινα: Χρυσό μετάλλιο για τον ΟΞΙΦ - ertnews.gr

Ρυθμική γυμναστική: Έκτη στην Ευρώπη η Παναγιώτα Λύτρα στις κορύνες, έβδομη  η Εθνική ανσαμπλ
Ρυθμική γυμναστική: Έκτη στην Ευρώπη η Παναγιώτα Λύτρα στις κορύνες, έβδομη η Εθνική ανσαμπλ

Διακρίσεις για τους αθλητές του Πανναξιακού στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα  στίβου | Κοινή Γνώμη
Διακρίσεις για τους αθλητές του Πανναξιακού στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα στίβου | Κοινή Γνώμη

Ρυθμική Γυμναστική: Διακρίσεις για τη Γυμναστική Ένωση Βόλου - Magnesia News

Εντυπωσίασαν με τις επιδόσεις τους οι αθλήτριες της Ακαδημίας Γυμναστικής  Δράμας στο 6ο international Tournament Royal Crown - Πρωινός Τύπος
Εντυπωσίασαν με τις επιδόσεις τους οι αθλήτριες της Ακαδημίας Γυμναστικής Δράμας στο 6ο international Tournament Royal Crown - Πρωινός Τύπος

Μεγάλες επιτυχίες για την Χ.Α.Ν.Θ. στο Αναπτυξιακό Τουρνουά της Ε.Φ.Ο.Επ.Α.  – Νίκη για το μπάσκετ και η δράση του ΣΚ - Χ.Α.Ν.Θ.
Μεγάλες επιτυχίες για την Χ.Α.Ν.Θ. στο Αναπτυξιακό Τουρνουά της Ε.Φ.Ο.Επ.Α. – Νίκη για το μπάσκετ και η δράση του ΣΚ - Χ.Α.Ν.Θ.

Πανναξιακός ΑΟ / Pannaxiakos AC - Η Μαρία Κάσσου κατέκτησε την 3η θέση🥉στα  5χλμ. στα πλαίσια του 38ου Αυθεντικού Μαραθωνίου της Αθήνας με χρόνο 17.18.  Σε δηλώσεις της είπε «Πρώτη συμμετοχή μου
Πανναξιακός ΑΟ / Pannaxiakos AC - Η Μαρία Κάσσου κατέκτησε την 3η θέση🥉στα 5χλμ. στα πλαίσια του 38ου Αυθεντικού Μαραθωνίου της Αθήνας με χρόνο 17.18. Σε δηλώσεις της είπε «Πρώτη συμμετοχή μου